مشارکت و همکاری با کندو طب

اولویت اصلی گروه کندوطب از زمان شروع به کار، کمکی، هرچند کوچک به پیشبرد اهداف ملی و جامعه ای سالم تر بوده است.بنابراین گسترش مستمر خدمت رسانی از جمله سیاست های اصلی این مجموعه بوده است.در راستای رسیدن به همین هدف والا، همواره آماده و مشتاق به همکاری با شما دوستان عزیز هستیم.

نکته:

 جهت تمایل به همکاری در هر یک از موارد زیر می توانید از طریق راههای موجود در صفحه ی «تماس با ما» وب سایت کندوطب با روابط عمومی و مدیریت کندوطب ارتباط برقرار کنید.

تماس با ما

همکاری و مشارکت با پزشکان و مشاوران:

سامانه ی کندوطب برای همه گیر شدن خدمات مشاوره ی پزشکی آنلاین در کشور عزیزمان پذیرای همکاری با پزشکان محترم (اعم از عمومی،متخصص و… در زمینه های مختلف پزشکی) و همین طور مشاوران عزیز (طب سنتی،روانشناسی،ورزشی و…) بوده است.

در سیستم مشاوره ی پزشکی آنلاین کندوطب، برای هر مشاور و پزشک یک مطب آنلاین در نظر گرفته شده است که با توجه به راندمان کاری مشاور و رضایت کاربر از مشاور، خیل عظیمی از کاربران کندوطب برای مشاوره با وی در نظر گرفته می شوند.

دوستانی که در زمینه های مذکور تمایل به همکاری با کندوطب را دارند با ارسال رزومه خود می توانند برای دریافت شرایط همکاری و تعرفه های مشاوره ی آنلاین اقدام کنند.

برندینگ پزشکان و مراکز پزشکی:

گروه رسانه ی کندوطب مفتخر است که برای اولین بار در کشور اقدام به برندینگ تخصصی پزشکان و مراکز پزشکی به عمل می آورد.بنابر این سیستم، پزشکان و مراکز درمانی که فعالیت های خود را تازه شروع کرده اند و یا به دنبال برجسته سازی نام تجاری خود هستند می توانند در ارائه ی هرچه بهتر خدمات خود به مشتریان بیشتری دست یابند.

تیم رسانه و برندینگ کندوطب با انجام مصاحبه های تصویری،ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی، عکس برداری و انتشار مقاله های اختصاصی پزشک مورد نظر به معرفی وی، مراکز پزشکی و محصولات فروشگاهی پزشک کمک شایان توجهی  می کند.

همچنین استودیو تصویری کندوطب برای اولین بار در ایران سیستم نوین استریت ویو(گردش مجازی) مراکز درمانی را ارائه می دهد.این سیستم(که برای اولین بار در سطح جهان توسط شرکت گوگل ارائه شد) با عکاسی و تصویر برداری های فوق پیشرفته ی دیجیتال قابل اجرا است که طی آن کاربر از طریق رایانه ویا تلفن همراه هوشمند خود، می تواند با بخش های مختلف مرکز پزشکی مورد نظر به صورت تصویری آشنا شود.

با این امکان بُعد جدیدی به قابلیت های مراکز درمانی اضافه می شود و مخاطب می تواند قبل از مراجعه ی حضوری از طریق تصاویری که از بخش های مختلف مرکز درمانی(مانند اتاق های جراحی و آزمایشگاهها و …) ثبت و ضبط شده است در مکان مورد نظر گردش و سیاحت کند.

همین طور بیمار می تواند قبل از مراجعه حضوری از طریق بررسی تصاویر، مصاحبه ها و نهایتا رزومه ی  پرسنل با جزییات مرکز درمانی مورد نظر خود بیشتر آشنا شود و با اطمینان خاطر به آن مرکز مراجعه کند.

بیمارستان ها،کلینیک ها و مطب ها و دیگر مراکز درمانی که تمایل به برجسته سازی نام تجاری خود دارند می توانند در اولین فرصت از طریق تماس با روابط عمومی سامانه ی کندوطب از داشتن این سیستم بهره مند شوند.

سرمایه گذاری:

سرمایه گذاری مطمئن و سودآور همیشه از جمله دغدغه های سرمایه گذاران بوده است.وبسایت کندوطب در جهت گسترش حوزه های فعالیت خود، اقدام به جذب سرمایه از طریق سپرده گذاری می کند.

سرمایه گذاری در سیستم کندوطب اغلب روی محصولات فروشگاه بوده و به طور قطع، مطمئن و سودآور  است.شایان ذکر است که تمام روال و شرایط سرمایه گذاری به صورت معقول،توافق طرفین و با عقد قراردادهای قانونی صورت می گیرد.همچنین سرمایه گذاری در سیستم کندوطب با هر مبلغی قابل انجام است و سقف و کف معینی ندارد.لذا عزیزانی که به دنبال یک راه مطمئن و سودآور برای سرمایه های خرد و کلان خود هستند می توانند در این زمینه با سیستم کندوطب مشارکت و همکاری کنند.روابط عمومی کندوطب در هر ساعت از شبانه روز آماده ی پاسخگویی به سوالات شما در این باره است.

همکاری و مشارکت با فروشگاه ها و کارگاههای تولیدی:

تلاش و موفقیت سامانه ی کندوطب در رشد روز افزون و بدست آوردن مخاطب، امری غیرقابل انکار بوده و هست.گروه کندوطب با استفاده از تمامی ترفند های تبلیغاتی، بازاریابی، برندینگ،مدیریت،فناوری اطلاعات،تولید با کیفیت محتوا و نهایتا رسانه ای ساختن سامانه، از زمان شروع کار موفق به جذب صدها هزار کاربر و مخاطب وفادار شده است.بدیهی است با تلاش بی وقفه ی زنبورهای کندوطب این روند؛ رشد بیش از پیش نیز خواهد داشت.با احتساب به همین موضوع گروه بزرگ کندوطب، در راستای ارتقا و گسترش فعالیت های فروش و تولید بازار در زمینه های پزشکی و سلامت از تمامی فروشگاهها، کارگاهها و کارخانه های تولیدی مرتبط با موضوع وبسایت دعوت به همکاری به عمل می آورد.

فروشگاههای کالاهای پزشکی،شرکت های خدمات پزشکی، فروشگاههای کالاهای ورزشی، کارگاه های تولید لباس، سیسمونی ها و دیگر فروشگاهها و تولیدی های محترم که به دنبال فروش پرتعداد و مطمئن محصولات خود هستند می توانند با ارائه ی محصولات خود در فروشگاه بزرگ کندوطب، فروش بی نظیر محصولات را تجربه کنند.شایان ذکر است که این همکاری و مشارکت بسته به شرایط توافق طرفین می تواند به صورت تبلیغ محصول و فروشگاه، و یا شراکت در سود حاصل از فروش محصول باشد.

همین طور فروشگاههایی که تمایل به فروش محصولات کندوطب به عنوان نمایندگی را دارند می توانند از فروش محصولات کسب درآمد کنند..برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با روابط عمومی سامانه ی کندوطب تماس برقرار کنید.

مجموعه ی کندوطب به منظور حمایت از تولیدکننده ها و کالاهای داخلی تمامی تلاش خود را در زمینه ی مساعدت و همکاری کاملا دوستانه انجام خواهد داد.

همکاری و مشارکت با بازاریابان و مدیران فروش:

به منظور توسعه ی فروش محصولات موجود در فروشگاه بزرگ کندوطب؛ از عزیزانی که در زمینه های بازاریابی، برندینگ و مدیریت بازرگانی تخصص و فعالیت قابل توجه دارند برای همکاری دعوت به عمل می آوریم.دوستانی که تمایل به همکاری با سامانه ی کندوطب دارند با ارسال و ارائه ی رزومه خود به مدیریت کندوطب می توانند به صورت درصدی از سود حاصل از فروش محصولات کندوطب با این مجموعه همکاری و کسب درآمد کنند.

همکاری و مشارکت با کارآفرینان خلاق:

بنای مشارکت در هر گوشه از سامانه ی کندوطب این است که به دور از هر جهت و موضوع گیری، تمامی ایده ها و انتقادات ارائه شده توسط کاربران،کارمندان و حتی رقبای کندوطب در اتاق فکر این گروه به دقت بررسی شده تا بتوانیم خدمت رسانی سیستم کندوطب را روز به روز  بهتر کنیم.بنابراین از تمامی ایده های بکر و خلاقانه شما کارآفرینان عزیز به گرمی هر چه تمام تر  استقبال خواهیم کرد.

بعد از بررسی های ابتدایی هر طرح پیشنهادی توسط مدیران کندوطب، طراح ایده به اتاق فکر کندوطب دعوت شده و با حضور وی به تحلیل نقاط ضعف و قوت طرح پیشنهادی پرداخت می شود.در صورتی که طرح پیشنهادی قابل اجرا، کاربردی و سودآور باشد؛ با طی کردن روال قانونی عقد قراردادهای معتبر، کندوطب ایده ی مورد نظر را اجرایی کرده و سود پروژه ی حاصل از طرح با طراح آن سهیم می شود.

همکاری و مشارکت با پژوهشگران، نویسندگان و دانشجویان پزشکی:

پژوهشگران،محققان، نویسندگان و دانشجویان مقاطع مختلف پزشکی(در هر زمینه و تخصصی) در صورت تمایل به همکاری با سامانه ی کندوطب می توانند تمامی آثار خود را(اعم از کتاب، مقاله ها،پروژه ها و پایان نامه) با اسم و اطلاعات شخصی خود در سامانه ی هوشمند پزشکی کندوطب آپلود کنند.

بدیهی است با آثاری مانند کتابها و … که قابل فروش هستند در فروشگاه کندوطب عرضه خواهند شد و صاحب اثر از سود حاصل از فروش بهره خواهد برد.همچنین آثاری که قابل فروش نیستند در دپارتمان های مختلف  کندوطب آپلود خواهند شد.

به این ترتیب هر پژوهشگر یا دانشجوی رشته ی پزشکی با به اشتراک گذاشتن مطالب و مقاله های معتبر خود، با بازدید صدها هزار نفر از سامانه ی هوشمند کندوطب(وب سایت،اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی کندوطب) از یک طرف به اطلاع رسانی مطالب کمک می کند و از طرف دیگر به اعتبار و برندینگ تجاری خود اصالت می بخشد.همین طور افرادی که علاقه مند به تولید محتوا در وبسایت کندوطب هستند می توانند برای تولید پکیج های آموزشی،مطالب و مقاله های پزشکی با گروه پژوهشی کندوطب همکاری کنند.برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با روابط عمومی کندوطب تماس حاصل فرمایید.

همکاری و مشارکت با مجری ها، دوبلورها و اهالی رسانه:

استودیو تصویری کندوطب برای ساخت تیزرها،انیمیشن ها،اینفوگرافی های پزشکی و همین طور تولید پکیج های آموزشی انحصاری کندوطب نیازمند نیروهای خلاق و مستعد در زمینه ی رسانه است.علاقه مندان و متخصصان در زمینه های مختلف رسانه(مجری گری،دوبله و …) می توانند با ارسال رزومه و اطلاعات خود به روابط عمومی کندوطب به صورت پروژه ای با استودیو تصویری کندوطب همکاری به عمل آورند.