پایگاه پزشکی کندوطب

با هدف تسهیل دسترسی به پزشک و کاهش هزینه و انرژی و صرفه جویی در وقت

درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

هوالشافی

مقدمه:

کندو؛ شش ضلعی های ساده ای که یکی از زیباترین سازه های دنیای معماری را تشکیل می دهند.سازه هایی که دقیق ترین مهندسان آنها را طراحی و اجرا می کنند.

زنبور های عسل همیشه یکی از اسرار آمیز ترین نوع حشره بودند.تا جایی که در قرآن کریم نیز به تکرر از آنها یاد شده است.

زنبورهای عسل موجوداتی ارزشمند و پاکیزه‌ای هستند که در تمام طول عمرشان الگویشان گل است. فقط دنبال گل هستند تا از شکوفه های‌ تلخ آن، گرده و شهد تهیه کنند.کارگرهایی که اولویت اصلیشان در زندگی بقا،دفاع و نگهداري از کندوی خود است.هیچ کدام مايل به زندگی و اهداف انفرادي نیستند و تمام هم و غمشان را به ارتقای سیستم جمعی خود می بندند.و این یعنی وحدت.

موجوداتی بسیار پرتلاش،سازنده و فداکارند.یک زنبور عسل در طول ۱۵ روز عمرش در فصل های گرمتر ۷۰ هزار سورتی پرواز می‌کند.سرانجام بر اثر تلاش بی وقفه و بال زدن زیاد جان خود را فدای بقای کندوی خود می کند.به عبارتی دچار کاروشی(پدیده ای با عنوان ژاپنی به معنای مرگ بر اثر کار زیاد) می شود.

چون از دسترنج خودشان استفاده می‌کنند سرافراز و صبور هستند.جالب است بدانید برای تهیه یک قاشق ۲۵ گرمی عسل ، 4 هزار زنبور ۷ بار فاصله ای به اندازه بین کره ماه و زمین را می‌پیمایند تا حدود 20 هزار گل را ملاقات ‌کنند..

از ویژگی های دیگر این مهندسان ایده آل طلب تمایل ذاتی به ساخت کندو در جاهای مرتفع است.و هرچه ارتفاع بیشتر، راندمان تولید بیشتر.از طرف دیگر با این مرتفع سازی راه یابی ساده زنبورهای ناکارامد، مورچه ها و دیگر دشمنها را غیرممکن می سازند. اعضای یک کندو همیشه با نوعی رقص منحصر به فرد با هم ارتباط برقرار می کنند.

برآن شدیم تا در جهت اشائه ی فرهنگ سلامت در جامعه از قالب زیبای کندوی عسل الگو بگیریم و با هدف تسهیل در دسترسی ایرانیان به خدمات پزشکی گام های موثری برداریم.تمامی سیستم کاری و کارمندی کندوطب از سیستم کندوی عسل الهام گرفته شده است.

اتاق فکر گروه بزرگ کندوطب از ابتدای سال 1396، تصمیم خود را در طراحی و اجرای ایدئولوژی جدید خود درقالب سامانه ی هوشمند پزشکی(بیمارستان آنلاین) در کشور گرفت.در این راستا کندوطب با به کارگیری تیمی منسجم و فعال،نیروهای متخصص در زمینه های  پزشکی،فناوری اطلاعات، رسانه،مدیریت و بازرگانی این مهم را به مرحله ی ارائه رسانید.

خدمات سامانه ی پزشکی کندوطب 

فروشگاه آنلاین پزشکی

 • کندوطب یکی از بزرگترین فروشگاههای پزشکی کشور را داراست که علاوه بر:
 • تخفیف های گسترده و قابل توجه
 • امکان ارسال رایگان محصول در سراسر کشور را از طریق پست به مشتریان ویژه ی خود ارائه می دهد.
 • کاربران عزیز بعد از مشاوره با متخصصان سامانه به راحتی می توانند محتویات نسخه ی پیشنهادی مشاور کندوطب را از لینک مستقیم فروشگاه ما تهیه نمایند.
 • فروشگاه کندوطب با همکاری با دیگر دپارتمان های سامانه، نیرو های متخصص و استودیو مجهز تصویری به صورت اختصاصی و انحصاری اقدام به تولید و ارائه ی محصولات و پکیج های آموزشی پزشکی می کند.

کاربران محترم،با رویت نماد اعتماد الکترونیک و درگاه امن پرداخت کندوطب، همواره با اطمینان خاطر کامل اقدام به خرید محصولات از این سیستم کرده اند.

دریافت مشاوره آنلاین پزشکی

پزشکان ایرانی همیشه زبانزد دنیا بوده اند.با کندوطب، راحت تر با آنها ارتباط برقرار کنید.

خدمت مشاوره از راه دور یا مشاوره آنلاین پزشکی از جمله خدماتی هست که سال‌های متمادی است در کشورهای مختلف در حال تجربه است. بسیاری از کشورهای پیشرفته توانسته‌اند با این امکان علاوه بر رفع نگرانی های کاربران درباره ی سلامتیشان، بخش زیادی از مراجعات غیر ضروری به پزشک‌ها و کلینیک‌ها را حذف کنند.و در انرژی،زمان و هزینه افراد صرفه جویی قابل توجهی ایجاد کند.

به این ترتیب سیستم مشاوره ی آنلاین پزشکی کندو طب علاوه بر نکات ذکر شده باعث شده است تا در مناطق محروم(شهر ها و روستاهایی که امکان داشتن پزشکهای متبحر با قیمت مناسب وجود ندارد) نیز، به بهبود و سلامت افراد کمک کند.

همین طور سیستم کندوطب طی مناسبت ها و جشنواره های اختصاصی خود به صورت بازه های موقت اقدام به  مشاوره های رایگان و خیریه ی پزشکی و سلامت در جهت حضور در امور بشردوستانه اقدام به عمل می آورد. مشاوران و پزشکان عزیزی که راغب به انجام مشاوره های خیرخواهانه و رایگان باشند می توانند از این بستر استفاده کنند.

نوبت دهی آنلاین

یکی دیگر از خدمات بروز پزشکی در دنیا نوبت دهی آنلاین یا (online booking) است که در بسیاری از کشورهای پیشرفته بازخورد مثبتی به همراه داشته است.بنابر این سیستم،کاربران به راحتی و بدون واسطه می توانند برای ملاقات پزشک مورد نظر خود وقت مورد نظر تعیین کنند.با احتساب به این امکان،با حذف مراجعات غیر ضروری در زمان،انرژی و هزینه خود صرفه جویی چشمگیری داشته باشند.

جدیدترین و کامل ترین مقاله ها و مطالب پزشکی

سامانه ی پزشکی هوشمند کندوطب در راستای ارتقای سواد سلامت جامعه؛ بیش از 10هزار مقاله و مطلب پزشکی معتبر و بروز دنیا را به صورت رایگان در دپارتمان های:

قلب و عروق/ داخلی/زنان و زایمان/پوست و مو/مغز و اعصاب/ارتوپد/طب سنتی/سلامت و تغذیه/طب فیزیک و ورزش/روانشناسی و روانپزشکی/گوش و حلق و بینی/دامپزشکی/عمومی و … .

ارائه کرده است.در هر دپارتمان مطالب پزشکی مطابق با خواسته و نیاز هر کاربر به صورت جداگانه و مشخص قابل جستجو است.

خوانش و تحلیل جواب آزمایش و عکس های رادیولوژی:

مراجعات مکرر و خسته کننده به مطب های پزشکان جهت خوانش و تحلیل آزمایشات پزشکی همواره یکی از دغدغه های بیماران بوده است.سامانه ی پزشکی هوشمند کندوطب با ارائه ی سیستم خوانش و تحلیل آزمایش های پزشکی و عکس های رادیوگرافی، به راحتی و در اسرع وقت اطلاعات کامل از جواب آزمایشات پزشکی منحصر به هر کاربر را در اختیار وی می گذارد و همین طور با تحلیل دقیق عکس های رادیولوژی و آزمایش های مختلف پزشکی بیمار را از وضعیت بیماریش آگاه می سازد.

گالری:

ارائه جدیدترین ویدئوها و انیمیشن های جذاب پزشکیِ مرتبط با حوزه های مختلف سلامت که مخاطب را به صورت تصویری با اتفاقات پزشکی(مانند عمل های جراحی،عملکرد ارگانهای مختلف بدن، شرح بیماری ها و داروها و …) آشنا می سازد.این ویدیوها به صورت انحصاری توسط گروه رسانه ی کندوطب تهیه،ترجمه و تولید و تدوین شده و به صورت رایگان در اختیار کاربران محترم کندوطب قرار می گیرد.

برگزاری کلاس های آموزش مجازی و پکیج های آموزشی سلامت

تولید و ارائه ی انواع پکیج های آموزشی سلامت به صورت انحصاری در کشور.این پکیج ها شامل ترجمه بروزترین مقالات و پرپوزال های پزشکی دنیا و همین طور سالها تحقیق و پژوهش افراد متخصص در حیطه های مختلف پزشکی است.بعد از جمع آوری و تسویه ی اطلاعات به دست آمده توسط گروه رسانه ی کندوطب در استودیو تصویری کندوطب به تصویر کشیده می شود.به عنوان مثال پکیج هوش جنین و نابغه پروری کودکان،کاهش وزن از طریق مدیتیشن و …).

همچنین برگذاری همایش ها، کلاس های مجازی و کورس های پزشکی و سلامت به طور قطع در دستور کار گروه کندوطب قرار دارد که با اخذ مجوزهای لازم به زودی به تمامی افراد جامعه ارائه می شود.

مدیریت مطب ها و کلینیک های پزشکی

سامانه ی هوشمند کندوطب در جهت تسهیل مدیریت مراکز پزشکی با سیستم online booking بسیاری از فعالیت های دفتری مطب ها و کلینیک های پزشکی انجام می دهد و به نوعی با ایفا کردن نقش منشی آنلاین بسیاری از دغدغه های پزشکان و مدیران مراکز پزشکی از بین برده است.پزشکان محترم می توانند در اولین فرصت و اولین ارتباط از این امکان سامانه برخوردار شوند.

بانک دارو

معرفی بیش از 8000 دارو.تمامی اطلاعات مورد نیاز درباره ی داروهای گیاهی و شیمیایی(موارد و مقدار مصرف/دستور العمل و موارد منع…) با امکان جستجو نام فارسی و انگلیسی داروی مورد نظر به صورت رایگان در اختیار کاربران عزیز کندوطب قرار گرفته است.

بانک معرفی بیماری ها

معرفی انواع بیماری ها،علت، علائم،تشخیص و درمان آنها.با این اطلاعات کاربران عزیز کندوطب قطعا در تشخیص بیماری احتمالی خود تواناتر خواهند بود.

بانک مراکز درمانی:
مجموعه از اطلاعات صحیح و دقیق در حوزه بیمارستانها،آزمایشگاه های پزشکی، مراکز تصویربرداری و رادیوگرافی ، داروخانه ها و دیگر مراکز درمانی در اختیار کاربران محترم کندوطب قرار می گیرد.

تالار گفتگو:

در این بخش با تبادل و به اشتراک گذاشتن اطلاعات مورد نظر، امکان پرسش و پاسخ و انتقال تجربه در درمان بیماری ها و وضعیت های مشابه سلامتی بین کاربران و حتی پزشکان متخصص به صورت رایگان وجود دارد.

ارسال تیم پزشکی:

گروه پزشکی کندوطب با تلاش در جهت تکمیل تیم های پزشکی حاذق و اخذ مجوزهای در آینده ی نه چندان برنامه ی ارسال تیم های پزشکی را به محل های حادثه و سکونت بیمار در صدر دستور کار خود قرار داده است.

اپلیکیشن های کندوطب

سامانه ی هوشمند کندوطب در راستای تسهیل در دسترسی، و همه گیر کردن خدمات خود به تمام افراد جامعه اپلیکیشن های کندوطب را به مخاطبان عزیز ارائه کرده است.به این ترتیب هر فرد با نصب نرم افزار کندوطب بر روی تلفن همراه هوشمند خود، به راحتی می تواند از تمامی خدمات یاد شده در پرتال(مجموعه وب سایت) پزشکی کندوطب استفاده کند.کاربران محترم می توانند اپلیکیشن های سامانه را از بازارهای معتبر اینترنتی به صورت رایگان دانلود و استفاده کنند.

 

امید به اینکه تمامی اهداف زیبای این مجموعه برآورده شود.تمامی حقوق این سایت به کندو طب تعلق دارد.

نوبت دهی آنلاین

فوق تخصص قلب و عروق/ -غدد داخلی/ -گوارش و کبد/ -هماتولوژی(خون شناسی)/ -آنکولوژی(سرطان شناسی)/ -نفرولوژی(کلیه)/ -ریه/ -روماتولوژی(مفاصل)

بانک سلامت

– جراحی پلاستیک / -جراحی قلب و عروق / -جراحی کودکان / -پیوند اعضا / -عروق.

مشاوره با پزشک متخصص از راه دور

فوق(گوارش کودکان – عفونی کودکان – ایمونولوژی(سیستم ایمنی) کودکان – نفرولوژی کودکان – قلب کودکان – اعصاب – روماتولوژی – نوزادان).

کندو طب

و با این خدمات فرایند بین بیمار و پزشک و مراکز درمانی تسهیل می گردد.
0
بیماری ها
0
طب سنتی
0
مراکز درمانی و داروخانه
0
داروها

ارتباط با بیماران

 1. بانک جامع اطلاعات سلامت ایران را در اختیار دارند
 2. از پزشکان متخصص از را دور مشاوره دریافت می کنند
 3. امکان دریافت نوبت آنلاین برایشان فراهم است .

مدیریت کلینیک

 1. پروفایل ویژه برای پزشکان خود طراحی می کند
 2. سرویس حرفه ایی به بیماران خود می دهد
 3. مدیر یک دقیقه ایی کلینیک خود می شود

ارتباط با پزشک

 1. به راحتی از هرجا به بیماران مشاوره می دهد
 2. همه جا حرفه ایی دیده می شود
 3. بیماران او نوبت انلاین دریافت می کنند
 4. مدیریت مطب و پرونده های خود را الکترونیک می کند

خدمات پزشکی کندوطب

خدمات پرستاری و آزمایشگاهی

رزرو آنلاین برای سونوگرافی و رادیولوژی

خدمات پرستاری، آزمایشگاهی و اورژانس

ویزیت پزشک، اکو و نوار قلب