حریم خصوصی

حریم و اطلاعات خصوصی کاربرانی که از خدمات سامانه ی هوشمند پزشکی کندوطب استفاده می‏‌کنند،همواره مورد اولویت و احترام ویژه برای مدیران کندوطب بوده است.لذا این سیستم از بدو ظهور و تولدش بر حفظ و امنیت حریم و اطلاعات خصوصی کاربران تلاش فراوان کرده است.

سامانه ی کندوطب متعهد می‏‌شود که تا سر حد توان از حریم و اطلاعات شخصی شما کاربران محترم دفاع کند و در این راستا، فنّاوری موردنیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.همین طور که کاربران عزیز با استفاده ی مکرر از سامانه ی پزشکی کندوطب رضایت خود را به این سیستم نشان داده اند.

این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه حفاظت از این اطلاعات است که کندوطب از کاربران جمع‌آوری می‌کند.

 1. اطلاعات عمومی:
  شما عزیزان بلافاصله پس از ورود به حساب کاربری خود، به طور اتوماتیک توسط سامانه، کاربر کندوطب شناسایی می شوید؛ و کلیه ی اطلاعات شما در تمامی پروسه های سایت محفوظ و ایمن می شود. برای نمونه می‌توان به نام و نام خانوادگی، نشانی، نشانی پست الکترونیکی (ایمیل)، شماره تلفن و … اشاره نمود.
  اغلب برای تکمیل بانک اطلاعاتی مخاطبان سیستم های هوشمند، این اطلاعات از کاربران گرفته می شود.از اینگونه اطلاعات تنها در موارد آگهی ها،خبرنامه و محتویات مطالب پزشکی متناسب با مخاطب استفاده می گردد.لازم به ذکر است که این اطلاعات فقط برای مقاصد ذکر شده مورد استفاده قرار خواهد گرفت؛ لذا با اطمینان خاطر کامل در فرم های درخواستی کندوطب اطلاعات خود را وارد کرده و تکمیل ثبت نام کنید.
 2. مشاوره آنلاین:
  به منظور احراز هویت کاربران سیستم، تمامی اطلاعاتی که توسط کاربران در بخش مشاوره آنلاین سامانه ی هوشمند کندوطب ارسال می شود٬ کاملا ماهیت محرمانه دارد و تمامی اطلاعات نزد بانک اطلاعاتی کندوطب محفوظ است.
 3. فروشگاه:
  اغلب در انجام و تکمیل پروسه های خرید از فروشگاههای اینترنتی از کاربران اطلاعاتی نظیر شماره تلفن،آدرس محل سکونت،ایمیل و… خواسته می شود که یک روند معمولی است چرا که از این اطلاعات جهت ارسال و تحویل اجناس خریداری شده توسط مشتری، استفاده می شود.با همه ی این اوصاف کندوطب همواره تاکید موکد بر حفظ و امنیت اطلاعات شخصی کاربران محترم خود داشته است.بنابراین با اطمینان خاطر می توانید در فرم های ثبت نام و ثبت سفارش خرید کالا اطلاعات خود را درج کنید.
 4. کوکی‌ها:
  کاربر باید آگاه باشد که اطلاعات و داده‌ها ممکن است به‌صورت خودکار و از طریق استفاده از «کوکی‌ها» جمع‌آوری شود.«کوکی‌ها» فایل‌های متنی کوچکی هستند که یک وب‌سایت می‌تواند از آن‌ها برای تشخیص کاربران مراجعه‌کننده مجدد، فراهم کردن امکان دیدبانی رفتار، جمع‌آوری اطلاعات کلی به‌منظور ارتقای سیستم تحت وب و مشخص کردن سمت‌وسوی تبلیغات استفاده کند. کوکی‌ها به سیستم کاربر ملحق نشده و به فایل‌های شما صدمه نمی‌رسانند. اگر کاربر مایل نیست تا اطلاعاتش از طریق استفاده از کوکی‌ها جمع‌آوری شود، در اغلب مرورگرها می‌توان به روشی آسان ویژگی کوکی را قبول و یا رد کرد.
 5. ویرایش یا حذف اطلاعات:
  شما عزیزان می توانید در هر زمان و مکان  کلیه ی اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش کنید.این موضوع  شامل همه ی اطلاعاتی که خود شما در سایت وارد کرده اید می شود.لازم به ذکر است که حساب کاربری در سیستم قابل حذف نمی باشد مگر به تصمیم مدیریت سایت.
 6. تغییرات سیاست حفظ حریم خصوصی:
  ما در هر زمان حق تعدیل، تغییر، یا بروزرسانی سیاست حفظ حریم خصوصی را برای خود محفوظ می‌شناسیم.تداوم و تکرر استفاده کاربر از خدمات سامانه ی هوشمند پزشکی کندوطب نشانه پذیرفتن این سیاست‌ها است.
 7. محدودیت دسترسی به اطلاعات:
  کندوطب با اینکه همواره در جذب کارمندان خود معتمدترین ها را برگزیده است؛ دسترسی کارمندان خود را به اطلاعات شخصی کاربرانش محدود نموده و تنها مدیران سایت که ارتباط مستقیم با کاربران دارند امکان دسترسی به کلیه ی اطلاعات را خواهند داشت.
 8. کلیه ی اطلاعات مربوط به سیستم در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.امیدواریم که با رعایت بالاترین سطح در حفاظت اطلاعات شما عزیزان اطمینان خاطر لازم شما مشتریان گرانقدر را در استفاده از این سیستم کسب کرده باشیم.در صورت هر گونه پرسش و یا پیشنهاد سازنده درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید تا مثل همیشه در ارتقای این سیستم تلاش کنیم.
 9. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سامانه ی هوشمند پزشکی کندوطب ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولیدشده توسط کندوطب جزئی از اموال کندوطب محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار کندوطب است.
  طبعا هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای کندوطب محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل‌ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجادشده توسط کندوطب و علائم تجاری ثبت‌شده نیز در انحصار کندوطب است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.